12. skupščina ŠD Šentanel

V petek, 4. 1. 2019 smo se člani ŠD Šentanel zbrali v gostišču Marin v Šentanelu na dvanajsti redni letni skupščini društva. V uvodnem delu skupščine smo pregledali delo društva v letu 2018, sprejeli poročila odborov in pripravili ter sprejeli plan dela društva za leto 2019.
Po uradnem delu smo se okrepčali z dobrotami, ki so nam jih pripravili in postregli Marinovi domači z Danico na čelu. Dobri večerji je sledilo še prijetno druženje članov društva. V neformalnih pogovorih smo si izmenjali izkušnje o dosedanjem delu društva in uskladili zamisli o delu društva v letu 2019. Tokratnega srečanja se je udeležilo enaintrideset naših članov.

Gostiteljem našega srečanja se zahvaljujemo za lep sprejem, gostoljubje in izvrstno postrežbo.

Nekaj slik si lahko pogledate spodaj.

Štefan Peršak – tajnik društva