Tradicionalni rekreativni turnir v odbojki – mešane ekipe 2015

V okviru praznika KS Šentanel smo člani Športnega društva Šentanel v soboto, 13. 6. 2015 organizirali tradicionalni rekreativni turnir mešanih ekip v odbojki. Prireditev smo izvedli v športni dvorani OŠ Prevalje. Turnirja v odbojki se je udeležilo sedem ekip. Tekmovanje smo izvedli na dveh odbojkarskih igriščih in odigrali enajst razburljivih tekem. Vse sodelujoče ekipe so prejele nagrade in diplome za sodelovanje, prve tri uvrščene ekipe pa so prejele še pokale in medalje, ki jih je podelil Štefan Peršak tajnik ŠD Šentanel.

Tekmovanje smo v športni dvorani zaključili v prijetnem druženju in ob dobrotah, ki so nam jih pripravili v gostilni Marin. Turnir je minil brez poškodb in v prijetnem in prijateljskem vzdušju, kar gre zahvala vsem sodelujočim igralkam in igralcem.
Da je bilo vzdušje športno in prijetno lahko preverite v fotogaleriji spodaj.

Nagrade za nastopajoče so prispevali naši zvesti donatorji:
Športno društvo Šentanel, Občina Prevalje, Špar Prevalje, Gostilna Marin, kmečki turizem Ploder, Pizzerija Škufca, arhitekt Borut Bončina, kmečki turizem Marin – Pekav in EL-VIP Vito Petrič.

Foto: ŠP

Zapisal:Štefan Peršak