Skupščina ŠD Šentanel

V soboto enajstega januarja smo se člani ŠD Šentanel zbrali na turistični kmetiji Ploder – Kumprej na Šentanelu na sedmi redni letni skupščini društva. V uvodnem delu smo pregledali delo v letu 2013, sprejeli poročila odborov in pripravili ter sprejeli plan dela društva za leto 2014.

Po uradnem delu smo se okrepčali z dobrotami, ki so nam jih pripravili Plodrovi. Dobri večerji je sledilo še prijetno druženje med člani društva. Za popestritev je poskrbel Matjaž s »frajtonarco«. V neformalnih pogovorih smo si izmenjali izkušnje o dosedanjem delu društva in nakazali nove smernice in zamisli za naslednja leta. Tokratnega srečanja se je udeležilo kar 38 naših članov. Veseli smo, da se nam je v zadnjem času priključilo kar nekaj deklet, kar je popestrilo naše druženje.

Gostiteljem našega srečanja se zahvaljujemo za lep sprejem, gostoljubje in dobro postrežbo.

Da smo se imeli fajn, priča nekaj fotografij.

Foto: Matko Vauh

Štefan Peršak – tajnik društva