Poročilo: Ogled smuka v Kitzbühlu 2024

Člani športnega društva Šentanel smo se 20. januarja podali na nepozaben izlet v Kitzbühel. Zgodaj zjutraj, ob 3. uri, smo se podali na pot s prevozništvom Kamot, polni pričakovanj in navdušenja.

Po nekaj urah vožnje smo prispeli na Tirolsko, v Kitzbühel, kjer nas je pričakalo sončno vreme in čudovito vzdušje. Hitro smo se odpravili na smučišče, kjer smo si ogledali prestižno smukaško progo – Streif in nato navdušeno spremljali tekmo ter stiskali pesti za vrhunske smučarje. Atmosfera na smučišču je bila nalezljiva, saj so se navijači združevali v vzdušju prijateljstva in strasti do športa.

Dan je minil v znamenju športnega duha, druženja in nepozabnih trenutkov. Po končanem smučarskem spektaklu smo se zbrali in izmenjali vtise ter se v poznih večernih urah srečno vrnili domov. Izlet v Kitzbühel nam bo še dolgo ostal v nepozabnem spominu!

Zapisala: Doroteja Vavh