Odbojkarski turnir 2014

V okviru praznika KS Šentanel smo člani Športnega društva Šentanel v soboto, 14. 6. 2014 organizirali tradicionalni rekreativni turnir mešanih ekip v odbojki. Tekmovanje smo izvedli v športni dvorani OŠ Prevalje. Turnirja v odbojki se je udeležilo šest rekreativnih ekip. Tekmovanje smo izvedli na dveh odbojkarskih igriščih in odigrali devet razburljivih tekem. Vse sodelujoče ekipe so prejele nagrade in diplome za sodelovanje, prve tri uvrščene ekipe pa so prejele še pokale in medalje, ki jih je podelil Štefan Peršak tajnik ŠD Šentanel.
Tekmovanje smo zaključili v prijetnem druženju in ob dobrotah, ki so nam jih pripravili v gostilni Marin. Turnir je minil brez poškodb in v prijetnem športnem in prijateljskem vzdušju, kar gre zahvala vsem sodelujočim igralkam in igralcem.
Da je bilo vzdušje športno in prijetno lahko preverite v fotogaleriji spodaj.

Nagrade za nastopajoče so prispevali naši zvesti donatorji:
Športno društvo Šentanel, Občina Prevalje, Špar Prevalje, Gostilna Marin, kmečki turizem Ploder, kmečki turizem Lužnik, Pizzerija Škufca, restavracija Saloon, arhitekt Borut Bončina in ELVIP Vito Petrič.

Foto: ŠP

Zapisal: Štefan Peršak