Odbojkarski turnir 2013

V okviru praznika KS Šentanel smo člani Športnega društva Šentanel v soboto, 15. 6. 2013 organizirali tradicionalni rekreacijski turnir v odbojki (mešane ekipe).Tekmovanje smo izvedli v športni dvorani OŠ Prevalje. Turnirja v odbojki se je udeležilo pet rekreativnih ekip, tako, da smo odigrali deset tekem. Prve tri uvrščene ekipe ekipe so prejele pokale in medalje, ki jih je podelil Štefan Peršak tajnik ŠD Šentanel. Vsaka ekipa pa je dobila še praktično nagrado, ki so jih prispevali naši zvesti donatorji. (Športno društvo Šentanel, Špar Prevalje, Gostilna Marin, kmečki turizem Ploder, kmečki turizem Kajžar, kmečki turizem Marin – Pekav, Pizzerija Škufca, Pizzerija CosaNostra, restavracija Saloon in Elvip Vito Petrič).
Tekmovanje smo zaključili v prijetnem druženju in ob dobrotah, ki so nam jih pripravili v gostilni Marin. Turnir je minil brez poškodb in v prijetnem športnem vzdušju, kar gre zahvala vsem sodelujočim igralcem in organizatorju.

Foto: ŠP

Zapisal:
Štefan Peršak