Moto GP Brno 2016

V nedeljo, 20. avgusta si je nekaj naših članov ogledalo motoristično dirko MOTO GP v Brnu na Češkem. Tja smo se odpravili v nočnih urah. Tam pa nas je pričakalo močno deževje, ki je trajalo skozi ves čas prireditve. Vendar vse to ni pokvarilo ali kvarilo odličnega vzdušja ob gledanju in navijanju za največje svetovne mojstre moto športa. Med njimi je vsekakor prednjačil Valentino Rosi, ki je imel največ oboževalcev, pa še zmagal je na dirki.
Da ne bi prišlo do prehladnih obolenj smo si pomagali z »antigripinskimi« in drugimi napitki. Vzdušje je bilo pravo, za to smo sklenili, da v naslednjem letu po dolgem času obiščemo še dirko F1 v Avstriji.
Za varen in udoben prevoz je poskrbela firma »Kamot« in šofer Dušan. Imeli smo se fajn, o čemer priča nekaj fotografij.

Foto: ŠP

Štefan Peršak