9. skupščina ŠD Šentanel

V petek, 8. 1. 2016 smo se člani ŠD Šentanel zbrali na turistični kmetiji Mikl na Jamnici na svoji deveti redni letni skupščini društva. V uvodnem delu smo pregledali delo v letu 2015, sprejeli poročila odborov in pripravili ter sprejeli plan dela društva za leto 2016. Dogovorili smo se tudi to, kako bomo obeležili deseto obletnico delovanja Športnega društva Šentanel, ki jo bomo praznovali 6. 4. 2016. Tokratna skupščina je bila tudi volilna. Soglasno smo potrdili vse organe društva. Za predsednico društva smo izbrali Ajdo Hrastnik, tajnik društva je ostal Štefan Peršak in za blagajnika društva je bil potrjen Tomaž Sonjak. Njihovi mandati bodo trajali štiriletno obdobje. Vsem želimo uspešno delo.

Po uradnem delu smo se okrepčali z dobrotami, ki so nam jih pripravili in postregli Stanko, Marija, Jernej in Anica. Dobri večerji je sledilo še prijetno druženje med člani društva. V neformalnih pogovorih smo si izmenjali izkušnje o dosedanjem delu društva in uskladili zamisli o delu društva v letu 2016. Tokratnega srečanja se je udeležilo osemintrideset naših članov.

Gostiteljem našega srečanja se zahvaljujemo za lep sprejem, gostoljubje in izvrstno postrežbo. Se še priporočamo.

Nekaj slik si lahko pogledate spodaj.

Štefan Peršak – tajnik društva