8. skupščina ŠD Šentanel

V petek, 9. 1. 2015 smo se člani ŠD Šentanel zbrali v gostilni Marin v Šentanelu na osmi redni letni skupščini društva. V uvodnem delu smo pregledali delo v letu 2014, sprejeli poročila odborov in pripravili ter sprejeli plan dela društva za leto 2014.

Po uradnem delu smo se okrepčali z dobrotami, ki so nam jih pripravili in postregli Danica, Janko in njuni pridni otroci. Dobri večerji je sledilo še prijetno druženje med člani društva. Na tokratnem srečanju je manjkala »frajtonarca«, ker smo se preveč ukvarjali s sladico. V neformalnih pogovorih smo si izmenjali izkušnje o dosedanjem delu društva in uskladili zamisli o delu društva v letu 2015. Tokratnega srečanja se je udeležilo sedemintrideset naših članov.

Gostiteljem našega srečanja se zahvaljujemo za lep sprejem, gostoljubje in izvrstno postrežbo.

Štefan Peršak – tajnik društva


Tokrat ni foto galerije, ker je bil fotograf službeno zadržan. Pa kdaj drugič.