14. skupščina ŠD Šentanel

V petek, 18. 3.  2022 smo se člani ŠD Šentanel zbrali na kmečkem turizmu Ploder na Šentanelu na naši štirinajsti redni letni skupščini društva. Zaradi korona omejitev skupščine društva nismo uspeli organizirati v letu 2021.

Kot običajno smo na skupščini pregledali delo društva v letu 2021. Sprejeli smo poročila odborov in komisij. Pripravili in sprejeli smo plan dela Športnega društva za leto 2022.

Po uradnem delu smo nadaljevali z druženjem in uživali v dobrotah, ki so nam jih je pripravili pri Plodru. Dobri večerji je sledilo še prijetno druženje članov društva. V neformalnih pogovorih smo si izmenjali izkušnje o dosedanjem in delu društva v prihodnje.

Gostiteljem našega srečanja se zahvaljujemo za lep sprejem, gostoljubje in izvrstno postrežbo.

                                                                                          Zapisal: Štefan Peršak