13. skupščina ŠD Šentanel

V soboto, 15. 2. 2020 smo se člani ŠD Šentanel zbrali na kmečkem turizmu Mikl na naši trinajsti redni letni skupščini društva. Ker je minilo že štiri leta od naše zadnje volilne skupščine smo morali na tokratnem srečanju izvedli tudi volitve. Soglasno smo sprejeli in imenovali novo vodstvo in predstavnike delovnih teles za naslednja štiri leta. V nadaljevanju skupščine smo pregledali delo društva v letu 2019, sprejeli poročila odborov in pripravili ter sprejeli plan dela Športnega društva za leto 2020.
Po uradnem delu smo nadaljevali z druženjem in uživali v dobrotah, ki nam jih je pripravila Marija in postregel Stanko. Dobri večerji je sledilo še prijetno druženje članov društva. V neformalnih pogovorih smo si izmenjali izkušnje o dosedanjem delu in uskladili zamisli o delu društva v letošnjem letu.
Gostiteljem našega srečanja se zahvaljujemo za lep sprejem, gostoljubje in izvrstno postrežbo.

Zapisal: Štefan Peršak