10. letna skupščina ŠD Šentanel

V petek, 6. 1. 2017 smo se člani ŠD Šentanel zbrali na turistični kmetiji Gradišnik na Jamnici na deseti redni letni skupščini društva. V uvodnem delu skupščine smo pregledali delo društva v letu 2016, sprejeli poročila odborov in pripravili ter sprejeli plan dela društva za leto 2017.
Po uradnem delu smo se okrepčali z dobrotami, ki so nam jih pripravili in postregli Danilo, Martina in njihovi otroci, ki so preizkušali svoje sposobnosti za delo v gostinstvu. Dobri večerji je sledilo še prijetno druženje med člani društva. Za boljše razpoloženje je poskrbel naš član Matjaž s “frajtonarco”. V neformalnih pogovorih smo si izmenjali izkušnje o dosedanjem delu društva in uskladili zamisli o delu društva v letu 2017. Tokratnega srečanja se je udeležilo petintrideset naših članov.

Gostiteljem našega srečanja se zahvaljujemo za lep sprejem, gostoljubje in izvrstno postrežbo. Se še priporočamo.

Štefan Peršak – tajnik društva